Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-50375B-C1-R0
ATS-50375B-C1-R0
ATS-50375B-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-50375B-C1-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-50375B-C1-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 7.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ATS-50375B-C1-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 7.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13418 pcs Tietolomake ATS-50375B-C1-R0
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.476" (37.50mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 4.90°C/W @ 200 LFM Muoto Square, Angled Fins