Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Lämmöneristys > ATS-52375G-C0-R0
ATS-52375G-C0-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ATS-52375G-C0-R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ATS-52375G-C0-R0
Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 37.5X37.5X12.5MM NO TIM
Product parameter
Osa numero ATS-52375G-C0-R0 Valmistaja Advanced Thermal Solutions, Inc.
Kuvaus HEATSINK 37.5X37.5X12.5MM NO TIM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19234 pcs Tietolomake
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 1.476" (37.50mm)
Tyyppi Top Mount Lämmönkesto @ Natural -
Lämmönkesto @ Forced Air Flow 2.80°C/W @ 200 LFM Muoto Square, Angled Fins
Sarja maxiFLOW Tehonkulutus @ lämpötilan nousun -
paketti Jäähdytetty BGA Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Finish Blue Anodized materiaali Aluminum
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Pituus 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 0.492" (12.50mm)