Koti > Tuotteet > Muistikortit, moduulit > Solid State Drives (SSD) > 96FD80-N512-LIS
96FD80-N512-LIS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 96FD80-N512-LIS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 96FD80-N512-LIS
Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 512GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 310 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 96FD80-N512-LIS Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 512GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 310 pcs Tietolomake
Kategoria Muistikortit, moduulit Paino -
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi SATA III
Nopeus - Kirjoita - Nopeus - Lue -
Koko / Dimension 80.00mm x 22.00mm x 2.30mm Sarja -
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi FLASH - NAND (MLC) muistin koko 512GB
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Muotoseikka M.2 Module Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V