Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SWS-2.50-167
SWS-2.50-167
SWS-2.50-167
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SWS-2.50-167 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SWS-2.50-167
Valmistaja AlfaMag Electronics (AMGIS)
Kuvaus FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
110 pcs
Product parameter
Osa numero SWS-2.50-167 Valmistaja AlfaMag Electronics (AMGIS)
Kuvaus FIXED IND 167UH 2.5A 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14318 pcs Tietolomake SW Series 150kHz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Toroidal
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm)