Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > ACS750SCA-100
ACS750SCA-100
ACS750SCA-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ACS750SCA-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ACS750SCA-100
Valmistaja Allegro MicroSystems, LLC.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4636 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ACS750SCA-100 Valmistaja Allegro MicroSystems, LLC.
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4636 pcs Tietolomake ACS750xCA-100
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 5V
Sarja - anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop
Herkkyys 19.75mV/A Vasteaika 27µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 5-CA Formed Leads ulostulo Ratiometric, Voltage
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
lineaarisuus ±5% Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus DC ~ 13kHz mittaaminen AC/DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - Sensing 100A tarkkuus ±1.5%