16NH00GL-6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16NH00GL-6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 16NH00GL-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Altech Corporation |
| Kuvaus | FUSENH00GL 3 16A660V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 3 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | 16NH00GL-6 | Valmistaja | Altech Corporation |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FUSENH00GL 3 16A660V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 7952 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Piirin suojaus | Sarja | * |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
16NH00AM-6 - valmistajat:
Altech Corporation - Kuvaus:
FUSEMOTOR PROTECTION 3 NH0016A66 - Varastossa:
- Osa#:
16NA100MEFC6.3X11 - valmistajat:
Rubycon - Kuvaus:
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL - Varastossa: