16NZ01GL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16NZ01GL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 16NZ01GL |
|---|---|
| Valmistaja | Altech Corporation |
| Kuvaus | FUSENEOZED 10 DO116A380VGL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | 16NZ01GL | Valmistaja | Altech Corporation |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FUSENEOZED 10 DO116A380VGL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 27349 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Piirin suojaus | Sarja | * |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
16NXA470MEFC10X16 - valmistajat:
Rubycon - Kuvaus:
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL - Varastossa: