VKA3100N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VKA3100N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | VKA3100N |
|---|---|
| Valmistaja | Altech Corporation |
| Kuvaus | SWITCH DISCT 100A |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Osa numero | VKA3100N | Valmistaja | Altech Corporation |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH DISCT 100A | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1420 pcs | Tietolomake | VKAxN Series Datasheet |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite | 600V |
| Tyyppi | Switch | Sarja | VKA |
| Muut nimet | 1920-1448 | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 7 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| nykyinen | 100A |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TPWDS-SSM-3 - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
SWITCH DISCONNECT 150-250A 80VDC - Varastossa: