Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > SL1580003
SL1580003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SL1580003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SL1580003
Valmistaja Ametherm
Kuvaus INRUSH CURRENT LIMITERS 80 OHMS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero SL1580003 Valmistaja Ametherm
Kuvaus INRUSH CURRENT LIMITERS 80 OHMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 181008 pcs Tietolomake SL15 80003 Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±25%
Sarja - R @ Nykyinen 530 mOhms
R 25 ° C 80 Ohms Muut nimet 570-1434
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lead Spacing 0.307" (7.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Halkaisija 0.610" (15.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 80 Ohms ±25% 3A 0.610" (15.50mm)
Nykyinen - Steady State Max 3A Hyväksynnät -