BLL1SSL20039XW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BLL1SSL20039XW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BLL1SSL20039XW
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN BACKSHELL BAND SZ 20 OLIVE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero BLL1SSL20039XW Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN BACKSHELL BAND SZ 20 OLIVE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5747 pcs Tietolomake AlumaLight Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Backshell, Banding
thread Size - suojaus Shielded
Shell Size - Insert 20 Sarja AlumaLight
plating Cadmium Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Aluminum Alloy
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
sisältää 1 pc - 1 Backshell For Use With / Oheistuotteet MIL-DTL-38999 Series III, IV
ominaisuudet Self Locking Halkaisija - Ulkopuolella 1.516" (38.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Olive Drab Connector Backshell, Banding 20 Väri Olive Drab
kaapeli Opening 0.811" (20.60mm) Kaapelilähtö 180°