Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pääteholkit - johdot > ELM033200
ELM033200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ELM033200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ELM033200
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN TERM BLK 3POS 5.08MM ANGLED
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ELM033200 Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN TERM BLK 3POS 5.08MM ANGLED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65976 pcs Tietolomake ELM Series Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät liitintä Screw - Rising Cage Clamp
lankatulkki 12-28 AWG Jännite 300V
Vääntömomentti - Ruuvi 0.79 Nm (7.0 Lb-In) Sarja ELM
Ruuvikierre - Ruuvi Material - Pinnoitus Copper Alloy - Nickel Plated
Positiot Per Level 3 Piki 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Tray Käyttölämpötila 105°C
Lukumäärä tasot 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Kiima Suunta Angled
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) ominaisuudet Interlocking (Side)
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole nykyinen 10A