Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pääteholkit - johdot > ESLM03200
ESLM03200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESLM03200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESLM03200
Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN TERM BLK 3POS 5.08MM R/A BK
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ESLM03200 Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN TERM BLK 3POS 5.08MM R/A BK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96824 pcs Tietolomake ESLM
Kategoria Liittimet, Liitännät liitintä Screw - Rising Cage Clamp
lankatulkki 14-30 AWG Jännite 300V
Vääntömomentti - Ruuvi 0.5 Nm (4.4 Lb-In) Sarja ESLM
Ruuvikierre - Ruuvi Material - Pinnoitus Copper Alloy - Nickel Plated
Positiot Per Level 3 Piki 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Tray Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Lukumäärä tasot 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Kiima Suunta Horizontal with Board
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Polyamide (PA66), Nylon 6/6 ominaisuudet Interlocking (Side)
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole nykyinen 13.5A