BLF0910H9LS600J
BLF0910H9LS600J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BLF0910H9LS600J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BLF0910H9LS600J
Valmistaja Ampleon
Kuvaus BLF0910H9LS600/SOT502/REEL
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 667 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
Product parameter
Osa numero BLF0910H9LS600J Valmistaja Ampleon
Kuvaus BLF0910H9LS600/SOT502/REEL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 667 pcs Tietolomake BLF0910H9LS600
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Testi 50V
Jännite - Rated 108V transistori tyyppi LDMOS
Toimittaja Device Package SOT502B Sarja -
Virta - Output 600W Pakkaus / Case SOT-502B
Muut nimet 934960121118 Noise Kuva -
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Saada 18.6dB Taajuus 900MHz ~ 930MHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Mosfet LDMOS 50V 90mA 900MHz ~ 930MHz 18.6dB 600W SOT502B Nykyinen arvostelu 2.8µA
Nykyinen - Testi 90mA