Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > vaimentimet > 150-50TCGF
150-50TCGF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 150-50TCGF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 150-50TCGF
Valmistaja Anaren
Kuvaus RF ATTENUATOR 50OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero 150-50TCGF Valmistaja Anaren
Kuvaus RF ATTENUATOR 50OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7328 pcs Tietolomake 150-50TCGF
Kategoria RF / IF ja RFID Sarja -
Virta (wattia) 150W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 50 Ohms Taajuusalue 0Hz ~ 2GHz
Yksityiskohtainen kuvaus RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 50 Ohms 150W vaimennus Arvo -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:150-6
  • valmistajat:JST
  • Kuvaus:CONN RING FLAT #1/4 CRIMP
  • Varastossa:17713
150-55948 Image
  • Osa#:150-50TG
  • valmistajat:Anaren
  • Kuvaus:RF ATTENUATOR 50OHM