Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 561R10TCCQ22
561R10TCCQ22
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 561R10TCCQ22 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 561R10TCCQ22
Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 22PF 1KV NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero 561R10TCCQ22 Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 22PF 1KV NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 217411 pcs Tietolomake 561R Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.291" Dia (7.40mm)
Sarja Cera-Mite 561R Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 40 Weeks
Lead Style Straight Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.417" (10.58mm)
ominaisuudet Low Dissipation Factor Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 22pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapasitanssi 22pF