Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 561R5GAQ33
561R5GAQ33
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 561R5GAQ33 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 561R5GAQ33
Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 33PF 1KV U2J RADIAL
Product parameter
Osa numero 561R5GAQ33 Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 33PF 1KV U2J RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 184789 pcs Tietolomake 561R, 562R, 565R Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin U2J Koko / Dimension 0.291" Dia (7.40mm)
Sarja Cera-Mite 561R Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 40 Weeks
Lead Style Straight Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low Dissipation Factor Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc kapasitanssi 33pF