Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 564R30GAQ27
564R30GAQ27
564R30GAQ27
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 564R30GAQ27 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 564R30GAQ27
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero 564R30GAQ27 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189293 pcs Tietolomake 564R, 565R Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 3000V (3kV) Toleranssi 27pF
Paksuus (Max) N2200 Surface Mount Land Koko 0.252" (6.40mm)
Koko / Dimension 0.331" Dia (8.40mm) Sarja Cera-Mite 564R
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Arvioinnit - Polarisaatio Radial, Disc
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Valmistajan osanumero 564R30GAQ27 Lead Style -
Korkeus - Istuva (Max) 0.520" (13.20mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti Straight Laajennettu kuvaus 27pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N2200 Radial, Disc
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL