Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 564R75GAT47
564R75GAT47
564R75GAT47
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 564R75GAT47 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 564R75GAT47
Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 470PF 7.5KV X5F RADIAL
Product parameter
Osa numero 564R75GAT47 Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 470PF 7.5KV X5F RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86591 pcs Tietolomake 564R, 565R Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 7500V (7.5kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X5F Koko / Dimension 0.618" Dia (15.70mm)
Sarja Cera-Mite 564R Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 40 Weeks
Lead Style Straight Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.807" (20.50mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc kapasitanssi 470pF