Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 564RX7RAA752EF221M
564RX7RAA752EF221M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 564RX7RAA752EF221M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 564RX7RAA752EF221M
Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 220PF 7.5KV X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero 564RX7RAA752EF221M Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 220PF 7.5KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 164946 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 7500V (7.5kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension -
Sarja Cera-Mite 564R Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 40 Weeks
Lead Style Straight Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low Dissipation Factor Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc kapasitanssi 220pF