Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC236653473
BFC236653473
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC236653473 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC236653473
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC236653473 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68971 pcs Tietolomake MKT_365,366,367 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 220V
Toleranssi 0.047µF päättyminen PC Pins
Surface Mount Land Koko 0.295" (7.50mm) Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Sarja MKT366 RoHS-tila Tape & Box (TB)
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Polarisaatio Radial
Muut nimet 222236653473 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Valmistajan osanumero BFC236653473
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.630" (16.00mm)
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 0.047µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Dielectric Halkaisija Polyester, Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Nykyinen - Vuoto 400V