Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC237141153
BFC237141153
BFC237141153
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC237141153 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC237141153
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC237141153 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 281242 pcs Tietolomake MKT371 (BFC2371) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 160V
Toleranssi 0.015µF päättyminen PC Pins
Surface Mount Land Koko 0.300" (7.62mm) Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Sarja MKT371 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Polarisaatio Radial
Muut nimet 2222 371 41153
BC1715
BFC2 371 41153
BFC2 371 41153
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Valmistajan osanumero BFC237141153
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 0.015µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Dielectric Halkaisija Polyester, Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Nykyinen - Vuoto 250V