Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC237515821
BFC237515821
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC237515821 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC237515821
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 820PF 3.5% 630VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC237515821 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 820PF 3.5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 117121 pcs Tietolomake KP/MKP375 (BFC2375) Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 300V
Toleranssi 820pF päättyminen PC Pins
Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm) Koko / Dimension 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm)
Sarja KP/MKP 375 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus High Pulse, DV/DT Polarisaatio Radial
Muut nimet 222237515821 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Valmistajan osanumero BFC237515821
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 820pF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±3.5% Dielectric Halkaisija Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus CAP FILM 820PF 3.5% 630VDC RAD Nykyinen - Vuoto 630V