Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC246705184
BFC246705184
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC246705184 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC246705184
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC246705184 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva