Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC246756823
BFC246756823
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC246756823 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC246756823
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC246756823 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva