Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > BFC246945273
BFC246945273
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BFC246945273 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BFC246945273
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero BFC246945273 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 160V
Toleranssi 0.027µF päättyminen PC Pins
Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm) Koko / Dimension 0.492" L x 0.165" W (12.50mm x 4.20mm)
Sarja MKT469 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Polarisaatio Radial
Muut nimet 222246945273 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Valmistajan osanumero BFC246945273
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.441" (11.20mm)
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 0.027µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Dielectric Halkaisija Polyester, Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 250VDC RAD Nykyinen - Vuoto 250V