Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > HAE102MBATARKR
HAE102MBATARKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAE102MBATARKR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAE102MBATARKR
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero HAE102MBATARKR Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 490038 pcs Tietolomake HAU/Z/E/X Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 1000V (1kV) Toleranssi 1000pF
Paksuus (Max) - Surface Mount Land Koko 0.197" (5.00mm)
Koko / Dimension 0.276" Dia (7.00mm) Sarja HAE
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Arvioinnit - Polarisaatio Radial, Disc
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Valmistajan osanumero HAE102MBATARKR Lead Style -
Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti Straight Laajennettu kuvaus 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV RADIAL