Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MBB0207CC1471FC100
MBB0207CC1471FC100
MBB0207CC1471FC100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBB0207CC1471FC100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MBB0207CC1471FC100
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus RES 1.47K OHM 0.6W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero MBB0207CC1471FC100 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus RES 1.47K OHM 0.6W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 166761 pcs Tietolomake MBx/SMA(0204,0207,0414) VG06
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.6W Jännite - Breakdown -
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Sarja MBB/SMA 0207 - VG06 RoHS-tila Tape & Box (TB)
Polarisaatio Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Valmistajan osanumero MBB0207CC1471FC100 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - FIFO: n 2
Laajennettu kuvaus 1.47k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Kuvaus RES 1.47K OHM 0.6W 1% AXIAL Päällystys, Kotelomalli Metal Film