Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PR02FS0206809KR500
PR02FS0206809KR500
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PR02FS0206809KR500 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PR02FS0206809KR500
Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus RES 68 OHM 10% 2W AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PR02FS0206809KR500 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus RES 68 OHM 10% 2W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 837779 pcs Tietolomake PR02-FS Series Datasheet
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 2W Jännite - Breakdown Axial
Paksuus (Max) ±250ppm/°C Koko / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)