Koti > Tuotteet > Muistikortit, moduulit > Solid State Drives (SSD) > APM2T60H200064GAN-3TM
APM2T60H200064GAN-3TM
APM2T60H200064GAN-3TM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APM2T60H200064GAN-3TM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APM2T60H200064GAN-3TM
Valmistaja Apacer
Kuvaus SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APM2T60H200064GAN-3TM Valmistaja Apacer
Kuvaus SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4711 pcs Tietolomake APM2T60H200yyyGAN-xTM
Kategoria Muistikortit, moduulit Paino -
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi SATA III
Nopeus - Kirjoita 190MB/s Nopeus - Lue 520MB/s
Koko / Dimension 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm Sarja H200-M