Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RFB300-24S12-R5TY
RFB300-24S12-R5TY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RFB300-24S12-R5TY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RFB300-24S12-R5TY
Valmistaja Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 300W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RFB300-24S12-R5TY Valmistaja Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 300W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5242 pcs Tietolomake RFB300,350 Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.5kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) Sarja RFB300
Virta (wattia) 300W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 9-DIP Module, 1/2 Brick Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 86%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 25A