Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > GLD150-12
GLD150-12
GLD150-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLD150-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLD150-12
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 150W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4741 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero GLD150-12 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4741 pcs Tietolomake GLD150 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm)
Sarja GLD150 Virta (wattia) 150W (180W Forced Air)
Muut nimet 271-2172 Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input tehokkuus 80%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 12.5A