Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > GPC140-12
GPC140-12
GPC140-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GPC140-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GPC140-12
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 140W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4927 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero GPC140-12 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 140W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4927 pcs Tietolomake GPC140, GPM140 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm)
Sarja GPC140 Virta (wattia) 140W (160W Forced Air)
Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 70% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 11.7A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 11.7A Hyväksynnät CE