Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > LB115S24K
LB115S24K
LB115S24K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LB115S24K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LB115S24K
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 75W
(Yhdysvaltain dollareina)
76 pcs
Product parameter
Osa numero LB115S24K Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 75W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2077 pcs Tietolomake LB115S Series DatasheetLB115 Series Brochure
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.1mm) Sarja LED
Virta (wattia) 75W (110W Forced Air) Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Universal Input tehokkuus 89%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.13A