Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > MB60S36C
MB60S36C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MB60S36C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MB60S36C
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus MEDICAL SWITCHING INTERNAL PSU 6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MB60S36C Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus MEDICAL SWITCHING INTERNAL PSU 6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2409 pcs Tietolomake
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 36V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm) Sarja MB60S
Virta (wattia) 60W Muut nimet 271-3040
Käyttölämpötila -10°C ~ 80°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Universal Input
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.67A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1.67A Hyväksynnät CE