ME20A1803C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ME20A1803C01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ME20A1803C01
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 6261 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero ME20A1803C01 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 6261 pcs Tietolomake Connector Options
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 18V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Koko / Dimension 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Sarja ME20 (20W) Region Käytössä North America
Virta (wattia) 18W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Syötetyyppi Multi-Blade (Single Blade Included) tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 18V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1A
Johdon pituus 59" (1.50m) Hyväksynnät CE