ME40A2402C01
ME40A2402C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ME40A2402C01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ME40A2402C01
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero ME40A2402C01 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4558 pcs Tietolomake Connector OptionsME40A Medical Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.551 lb (249.93g)
Voltage - lähtö 24V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Sarja ME40 (40W)
Region Käytössä North America Virta (wattia) 41W
Polarisaatio Positive Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Käyttölämpötila -20°C ~ 50°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Cord (Sold Separately)
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus Level VI Yksityiskohtainen kuvaus 24V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nykyinen - Output (Max) 1.7A Johdon pituus 4.7' (1.45m)