MENB1030A0540C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MENB1030A0540C01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MENB1030A0540C01
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MENB1030A0540C01 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1928 pcs Tietolomake Connector OptionsMENB1030
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.441 lb (200.03g)
Voltage - lähtö 5V Jännite - Input 100 ~ 240 VAC
Koko / Dimension 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Sarja MENB1030 (30W)
Region Käytössä North America Virta (wattia) 20W
Polarisaatio Positive Center Ulostuloliitin Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Käyttölämpötila -20°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus Level V Yksityiskohtainen kuvaus 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 4A Johdon pituus 59" (1.50m)