1900B-220V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1900B-220V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1900B-220V |
|---|---|
| Valmistaja | B&K Precision |
| Kuvaus | 1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 1900B-220V | Valmistaja | B&K Precision |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | 1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU | Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 132 pcs | Tietolomake | 1900B Series Datasheet |
| Kategoria | Testaus ja mittaus | Paino | 7 lbs (3.2kg) |
| Jännitteen säätö - Load | 50mV | Jännitteen säätö - Line | 20mV |
| Jännite - Supply | 230VAC | Voltage - lähtö | 1 ~ 16VDC |
| Tyyppi | Bench (AC to DC) | Koko / Dimension | 10.800" L x 7.900" W x 3.500" H (274.32mm x 200.66mm x 88.90mm) |
| Sarja | 1900B | väre | 5mV rms |
| Virta (wattia) | - | Muut nimet | BK1900B-220V |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 | Merkkien määrä | 3 (2) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| näytön tyyppi | LED | Yksityiskohtainen kuvaus | 1 ~ 16VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply LED 0 ~ 60A Output Features Adjustable or Fixed Selection Switch |
| Nykyinen asetus - Load | 200mA | Nykyinen asetus - Line | 50mA |
| Nykyinen - Tuotos | 0 ~ 60A | Tarkkuus - volttimittari; Ampeerimittari | 0.2% + 3 counts |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1900989 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM - Varastossa:
- Osa#:
1900947 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM - Varastossa:
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM - Varastossa:
1900HP41C0500E - valmistajat:
Johanson Technology - Kuvaus:
RF FILTER HIGHPASS 1.9GHZ 1210 - Varastossa:
1900B - valmistajat:
B&K Precision - Kuvaus:
1-16V, 60A SWITCHING DC POWER SU - Varastossa:
1900MHZ-AMP-EVK - valmistajat:
NXP Semiconductors / Freescale - Kuvaus:
KIT EVALUATION FOR 1900MHZ AMP - Varastossa:
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM - Varastossa:
1900HP41B0500E - valmistajat:
Johanson Technology - Kuvaus:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
TOOL DIE INDENTER SOLIS 6AWG - Varastossa:
Weidmuller - Kuvaus:
CONN HOOD TOP ENTRY SZ1 PG13.5 - Varastossa:
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM - Varastossa:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM - Varastossa:
NEST #8 - Varastossa:
120
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM - Varastossa:
TOOL DIE INDENTER SOLIS 8AWG - Varastossa:
B&K Precision - Kuvaus:
POWER SUPPLY 1-32V 30A SWITCH DC - Varastossa:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM - Varastossa:
LOCATOR - Varastossa:
260
1901-220V - valmistajat:
PWR SPLY 1-32V 30A SW DC 220V-IN - Varastossa: