Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Slide potentiometrit > PS30L-R01BR1K
PS30L-R01BR1K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PS30L-R01BR1K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PS30L-R01BR1K
Valmistaja BI Technologies / TT Electronics
Kuvaus SLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 30MM
(Yhdysvaltain dollareina)
560 pcs
Product parameter
Osa numero PS30L-R01BR1K Valmistaja BI Technologies / TT Electronics
Kuvaus SLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 30MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81422 pcs Tietolomake PSxxM,PSxxL Model
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus liikealue 30mm
Toleranssi ±20% Koko / Dimension Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.276" H (45.00mm x 9.00mm x 7.00mm)
Sarja PSxxL paneeli tila 1 kOhms
Virta (wattia) 0.2W, 1/5W Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Fader-tyyppi Standard, LED Yksityiskohtainen kuvaus 1 kOhms 0.2W, 1/5W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type