Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > sulakkeet > 0686F8000-01
0686F8000-01
0686F8000-01
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0686F8000-01 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0686F8000-01
Valmistaja Bel
Kuvaus FUSE BRD MNT 8A 32VAC 63VDC 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 0686F8000-01 Valmistaja Bel
Kuvaus FUSE BRD MNT 8A 32VAC 63VDC 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 447115 pcs Tietolomake 0686F Series, Type C2F
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 32V Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W x 0.020" H (1.60mm x 0.81mm x 0.52mm)
Sarja C2F Vasteaika Fast
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 507-2160-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 0.5 Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
DC Cold Resistance 7.5 mOhms Nykyinen arvostelu 8A
Väri - Katkaisukyky @ Jännite 35A AC, 50A DC