Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > 0ZCG0160BF2C
0ZCG0160BF2C
0ZCG0160BF2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0ZCG0160BF2C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0ZCG0160BF2C
Valmistaja Bel
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 1.6A 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 0ZCG0160BF2C Valmistaja Bel
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 1.6A 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 803009 pcs Tietolomake 0ZCG Series Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 16V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 1s
Paksuus (Max) 0.053" (1.35mm) Koko / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Sarja 0ZCG Vastus - Post Trip (R1) (Max) 100 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Muut nimet 507-1776-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.6A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Nykyinen - Trip (It) 3.2A
Nykyinen - Max 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 1.6A