Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > 0ZRA0300FF2D
0ZRA0300FF2D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0ZRA0300FF2D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0ZRA0300FF2D
Valmistaja Bel
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 0ZRA0300FF2D Valmistaja Bel
Kuvaus PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 405453 pcs Tietolomake 0ZRA Series
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 16V
Tyyppi Polymeric Aika Trip 2s
Paksuus (Max) - Koko / Dimension 0.280" L x 0.118" W (7.10mm x 3.00mm)
Sarja 0ZRA Vastus - Post Trip (R1) (Max) 105 mOhms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 34 mOhms Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing 0.201" (5.10mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
Nykyinen - Trip (It) 5.1A Nykyinen - Max 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 3A Hyväksynnät cURus, TUV