Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > ABC120-1030L
ABC120-1030L
ABC120-1030L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ABC120-1030L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ABC120-1030L
Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 100W
(Yhdysvaltain dollareina)
42 pcs
Product parameter
Osa numero ABC120-1030L Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2059 pcs Tietolomake ABC120 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 30V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm) Sarja ABC120
Virta (wattia) 100W (120W Forced Air) Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 3.33A