Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > ABC180-1030L
ABC180-1030L
ABC180-1030L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ABC180-1030L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ABC180-1030L
Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 120/180W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 977 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ABC180-1030L Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 120/180W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 977 pcs Tietolomake ABC180 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 30V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 80 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm) Sarja ABC180
Virta (wattia) 120W (180W Forced Air) Muut nimet 179-2942
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 3.75A 80 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 3.75A Hyväksynnät CE