Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > ABC350-1030L
ABC350-1030L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ABC350-1030L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ABC350-1030L
Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 200W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 706 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero ABC350-1030L Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 30V 200W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 706 pcs Tietolomake ABC350 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 30V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm) Sarja ABC350
Virta (wattia) 200W (350W Forced Air) Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input tehokkuus 93%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 6.67A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 6.67A