Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > BACC45FS22-55S8
BACC45FS22-55S8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BACC45FS22-55S8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BACC45FS22-55S8
Valmistaja Bel
Kuvaus CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 720 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero BACC45FS22-55S8 Valmistaja Bel
Kuvaus CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 720 pcs Tietolomake Cinch Cylindrical Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 22-55
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Anodized
Sarja MIL-DTL-26500, BACC45 Pakkaus Bulk
Muut nimet CBACC45FS22-55S8 Suuntautuminen 8
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55 (Power)
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Lisää materiaali - Tulosuoja Environment Sealed
ominaisuudet Coupling Nut kiinnitys tyyppi Threaded
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 50.0µin (1.27µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri - kaapeli Opening 1.152" (29.26mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus - Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:BACC45FS22-55S
  • valmistajat:Bel