Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > CL2-2.5R-12
CL2-2.5R-12
CL2-2.5R-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CL2-2.5R-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CL2-2.5R-12
Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero CL2-2.5R-12 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16735 pcs Tietolomake CL2 Series Datasheet
Kategoria Muuntajat Paino 0.25 lb (113.4g)
Jännite - Toissijainen (Full Load) 12V Jännite - Ensisijainen 115V, 230V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style PC Pin Koko / Dimension 41.30mm L x 36.50mm W
Sarja CL2 Toisiokäämin (s) Single
Ensiökäämin (s) Dual Virta - Max 2.5 VA
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 28.60mm Nykyinen - Output (Max) 200mA