Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCDH-21PSBN
DCDH-21PSBN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCDH-21PSBN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCDH-21PSBN
Valmistaja Bel
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 740 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero DCDH-21PSBN Valmistaja Bel
Kuvaus CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 740 pcs Tietolomake Hermetic Connector BrochureDura-ConTM Hermetic Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu - Kuorimateriaali, Finish Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Sarja Dura-Con™ Pakkaus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 21 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja Harsh Environment
Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled laippa Ominaisuus Housing/Shell (4-40)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Signal