Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCE37PF179C
DCE37PF179C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCE37PF179C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCE37PF179C
Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 37 M WW .585" CLIN G ZI
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4544 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero DCE37PF179C Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 37 M WW .585" CLIN G ZI Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4544 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja BASIC® D Pakkaus -
Muut nimet CDCE37PF179C Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 37
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled
laippa Ominaisuus Board Side (4-40) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake - Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri White
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCE37S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Varastossa:7039
  • Osa#:DCE37S
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 37 F SOD CLIN G ZINC