Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > DP8140G-T050
DP8140G-T050
DP8140G-T050
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DP8140G-T050 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DP8140G-T050
Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.7-5.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero DP8140G-T050 Valmistaja Bel
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.7-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3335 pcs Tietolomake DP8140G Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 0.7 ~ 5.5 V
Jännite - tulo (Min) 8V Jännite - tulo (Max) 14V
Tyyppi Non-Isolated PoL Module, Digital Koko / Dimension 1.80" L x 0.55" W x 1.10" H (45.7mm x 14.0mm x 28.0mm)